Štěňátka se narodila 24.3. 2010 !!!!

Narozeno 11 puppíků - 2 ( chlapeček a holčička ) narozeni mrtví :-( , ale 9 je překrásných, plných života a zcela zdravých :o))  !!!

!   VŠECHNY NAŠE ŠTĚŇÁKA JSOU JIŽ VE SVÝCH NOVÝCH DOMOVECH   !

9 štěňátek - 6 holčiček a 3 chlapečci  

(1 holčička má zálomek na ocásku = nestandartní, ostatní jsou (po kontrole vrhu) všichni standartní ! Je to krásný vyrovnaný vrh :o)) ! )

13.5.2010 - kontrola vrhu poradkyní chovu paní Luďkou Brejchovou a dle jejich slov jsou to "nádherná, krásně socializovaná a vymazlená psí miminka, pšeničné a krásně syté barvy ! Celkově moc vyrovnaný, pěkný vrh ! "

 (fotky z porodu a první dny života štěňátek : ZDE  a ZDE )

(Kompletní fotečky malých Aime-Reydů najdete ZDE )

 

 Mrňouskové jednotlivě :

 slečna BÍLÁ  : Aisha -  narozená jako 1. ,má malý bílý flíček na hrudi a je to pěkně zvědavá holka :o) ! Slečna bílá je slibná pro výstavní úspěchy !  Fotečky Aishinky : ZDE !

Tato šikovná holka už spinká v novém pelíšku a budeme ji vídat na výstavách :-)) !

 bílá 1 měsíc stará : 

 bílá 7 týdnů :          

 

slečna VÍNOVÁ (fialová) : Alfa 3.fenečka - má zálomeček na ocásku, nestandartní. Je průbojná, všude musí být první !!! Největší z feneček (cca 700g po narození !!! ). Fotky Alfinky ZDE !

Alfinka již odjela do svého nového domova u Řípu , kde bude dělat společnost své paničce, kerá na ni tak dlouho čekala :-) !!!

 fialka 1 měsíc stará : 

 fialová 7 týdnů :          

slečna ČERVENÁ : Angel  - 4.fenečka - je drobnější, měla po narození cca 500g, ale má se čile k světu a pěkně řádí s ostatníma prckama ! Fotky této slečínky ZDE .

Angel má již nové pánečky !!!

 červená 1 měsíc stará : 

 červená 7 týdnů :           

pan ZELENÝ  : Aaron - 1.klučina - pěkně baští a je to silák !!! a úplně bez bílých znaků na hrudi, jen trochu bílé na prstíkách zadních nožek :O) ! Více fotek tohoto krasavce, s předpokladem pro výstavy ZDE .

 Aaronek je již u své nové rodiny Marcelky a Ríši a jejich dětí. Bude bydlet nedaleko nás, takže ho budeme často vídat:-)!

 zelený 1 měsíc starý : 

 zelený 7 týdnů :           

slečna RŮŽOVÁ  : Aziza -  5.fenečka - je drobnější, ze všech štěňátek nejsvětlejší, s úžasným obličejíkem, je krásná :-) , má trochu bílé na tlapičkách a na hrudi !!! Její fotky najdete ZDE .

Krásná Aziza je již v novém domově v Domžlicích !

 růžovka 1 měsíc stará : 

 růžová 7 týdnů :              

pan MODRÝ : Adar  2.chlapeček- je to krasavec a silák a je bez bílých znaků na hrudi, jen trochu bílé na prstíkách zadních nožek !!! Také vhodný  na výstavy ! Více jeho fotek je ZDE . Adárek odjel s páníky ke Kladnu !!!

 modrý 1 měsíc starý : 

 modrý 7 týdnů :           

pan ČERNÝ  : Appu - 3.klučina - je nejdrobnější štěňátko ze všech, ale obrovský sympaťák a mazlíček :-)) !!! Má černou masku a trochu bílé na hrudi. Jeho fotky najdete ZDE . Appu již odjel do svého nového domova v České Lípě s Martinou a Martinem :o) !

 černý 1 měsíc starý : 

 černý 7 týdnů :           

slečna ŽLUTÁ  : Aura -  šestá holčina, poslední 9. narozená, moc krásná a je pořád u mámy u cecíku :-) !!! Paničky nejoblíbenější :o)) ! Jijí fotečky ZDE .

Aura je náš poklad, a proto zůstává s námi a Aime doma :o)) !

 žlutá 1 měsíc starý : 

 žlutá 7 týdnů :           

slečna ŠEDÁ  : Azalee -  narozená 2. , má bílou náprsenku a je pěkně čiloučká :-) a jistě by se na výstavách neztratila...! Fotky  ZDE .

Krasavice Azalee odjela se svou novou rodinkou do Brna, kde bude dělat společnost další ridgebacčí slečně :o) !

šedívka 1 měsíc stará :

šedá 7 týdnů :